Menu

Nie Aż Taka Święta

Tu Magda, inaczej mówiąc Nie Aż Taka Święta. Mam nadzieję czytelniku, że to dobra przynęta. Że wrócisz tu ponownie, gdy coś nowego skrobnę.

A czy ty wiesz, że …..

magnolia-1

woman1

… ten aktor umarł. Który? Ten znany, tu jest na zdjęciu, widzisz. Ten?  No ten. Stary był? 70 lat miał. A to mógł jeszcze pożyczyć, tak chociaż z 10 lat.  No mógł. Bo na ten przykład słyszałam taką historię, że taka kobieta to tak karmiła swojego męża, że on zmarł. Skąpa była?  Nie wprost przeciwnie. Ona go bardzo kochała i ciągle coś dla niego gotowała, a on nie umiał odmówić więc jadł, jadł, aż pękł i umarł. No a ona to nie zauważyła, że on przytył? A jak się jest zakochanym to co się widzi? Same dobre strony życia. No i ona takie widziała.

 

 … w tych filmach to wszyscy chodzą w butach  a nie w laczkach. A jak mają chodzić? Policjant ma gonić przestępcę w laczkach!!!. Ale ja mówię o tym jak się akcja rozgrywa w domu. Wchodzi taka lady do mieszkania i w ogóle butów nie zdejmuje tylko ciągle w tych szpilkach chodzi. Laczki się nie nadają do kamery. A co się nadaje? Podpaska. Ale nie czerwona!!! No nie, tylko taka zalana atramentem.

 

 …. pod pachami trzeba dobrze bluzkę wyprać. Tylko tam? Bo tam najwięcej śmierdzi. A skąd ty to wiesz? Bo wiem. Słyszałam jak takie dwie mówiły, że kupiły bluzkę w Yves Saint Lumpeks i strasznie śmierdziała pod pachami. Pot jak się wgryzie to ACE nie pomorze. A co jeszcze mówiły? Nie lubię podsłuchiwać.  

 

…. pan Aleksander zaprosił sąsiadkę na kawę. I co? No i tak już sobie siedzą, kawkę piją i nagle pan Aleksander pyta się pani, chyba miała Maria na imię, czy ona chce zobaczyć jego medale wojenne. No, ale on nie był na wojnie! No nie był. Pani Maria się skapnęła, że to jakaś ściema, bo wszyscy wiedzą, że on urodził się po wojnie, chyba w 1946 roku. No i? Zaczęła krzyczeć pożar, pali się. Dlaczego? Bo ktoś jej powiedział, że w sytuacji zagrożenia trzeba tak krzyczeć. A to była taka sytuacja? Chyba sądziła, że chce ją zgwałcić. Akurat!! I co było dalej? Pan  Aleksander dostał zawału. Chory był? Nie od tego krzyku. A ona? Prawie by zemdlała, ale synowa pana Aleksandra przyszła w samą porę i wezwała karetkę. Tak się zastanawiam, czemu pan Aleksander podrywa kobiety na te medale? A na co ma je podrywać w tym wieku? No  w tym wieku ….. A viagrę jeszcze bierze? A chcesz się przekonać?

 

…. jestem na Instagramie (madkrygier). Żartem w kosmetyk sobie rzucam, bo ja pokojowa kobieta jestem.

 

Miłej majówki wszystkim życzę.

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • Gość: [K.] *.ssp.dialog.net.pl

  Ogólnie jak dla mnie duży chaos i trzeba się wczytać, żeby zrozumieć, aczkolwiek na pewno dość nietuzinkowe poczucie humoru ;)

 • Gość: [Ania - Makeup Addict] 37.228.236.*

  Ciekawe anegdoty, choć nie do końca rozumiem o co chodzi

 • Gość: [Anna] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  Nie lubię tego typu plotek, rozmów lub zwał jak zwał. Nie ma tutaj możliwości rozwoju, ani też po prostu odprężenia się.

 • Gość: [Stanisław Gorny] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  A mnie się te historyjki podobają! :-) Szczególnie ten podryw na medale :-) Bodajże w "Chłopakach do wzięcia" był taki osobnik co to na mundur wyrywał :-)

 • Gość: [Ka Ewa] *.v30.interkam.pl

  a poza laczkami, to te lady śpią w makijażu. W ogóle ludzie w filmach mało się myją, chyba, że prysznic z namiętnym kochankiem, a tak samemu to słabo. Siku też mało robią, a piją czasem dużo.

© Nie Aż Taka Święta
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci